Publiczne Przedszkole w Bobrowej
Wycieczka do Rzeszowa
Wpisany przez Pani Marta   
niedziela, 01 grudnia 2013 11:57

Dnia 28.11.2013 r.dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola wraz z paniami : Małgosią, Martą, Eweliną i Anetą udały się do Muzeum Dobranocek PRL-u oraz Fabryki Bombek Choinkowych " ROMEX" w Rzeszowie. Dzieci zostały zapoznane w muzeum z historią Gąski Balbinki, Jacka i Agatki, Żwirka i Muchomorka oraz Misia Uszatka. W fabryce przedszkolaki poznały cały cykl produkcyjny świątecznych ozdób. Zobaczyły jak się dmucha, srebrzy, maluje i dekoruje bombki choinkowe. Na pamiątkę pobytu w fabryce każde dziecko otrzymało bombkę z własnym imieniem. Dzieci pełne wrażeń , bezpiecznie wróciły do przedszkola. Wszystkim uczestnikom wycieczka bardzo się podobała.

 
KULKOLAND
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 18 października 2013 11:27

17 października 2013 r. grupa " Maluchów" wraz z paniami : Małgosią i Anetą, udała się na wycieczkę do Centrum Zabaw " Kulkoland" w Dębicy. Wyjazd ten był nagrodą za szybką adaptację najmłodszych dzieci do warunków życia w przedszkolu. Dzieci świetnie się bawiły wraz z animatorami, odpoczęły podczas poczęstunku i we wspaniałych nastrojach powróciły do przedszkola.

 
PODSUMOWANIE KONKURSU
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 30 października 2013 00:00

29 października, w obecności Pana Wójta- Marka Rączki,  podsumowano XII Gminny Konkurs Plastyczny " Jesień- bogactwo kolorów" , zorganizowany przez CKiP w Żyrakowie. Spośród 226 prac komisja wyłoniła laureatów, wśród których znalazły się również nasze przedszkolaki :

I miejsce- Wiktoria Sadłos ( opiekun p. Marta Sierosławska ), I miejsce- Natali Lik ( opiekun p. Ewelina Bizoń), II miejsce - Izabella Janora ( opiekun p. Marta Sierosławska), III miejsce - Hanna Skrzypek ( opiekun p.Ewelina Bizoń). Wyróżnienie uzyskała Amelka Radek ( opiekun p. Marta Sierosławska). GRATULUJEMY !!!

 
OGŁOSZENIE
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 19 września 2013 07:33

UWAGA ! 26 września 2013 r. o godz. 16.00 odbędzie się w przedszkolu spotkanie z rodzicami. O godz. 16.00 będzie miało miejsce spotkanie ogólne z Panem Dyrektorem ZSP w Bobrowej, później odbędą się spotkania w grupach z wychowawcami. ZAPRASZAMY !

 
Rekrutacja na r. szk. 2013/2014
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 12 kwietnia 2013 05:56

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej informuje, że rekrutacja dzieci do Publicznego Przedszkola w Bobrowej na rok szkolny 2013/2014 została zakończona - lista dzieci przyjętych.

Uwaga! Do poprawnego odczytania pliku wymagany jest program Adobe Reader.

 
Zajęcia otwarte
Wpisany przez Pani Marta   
poniedziałek, 25 lutego 2013 20:47

25 lutego w grupie starszaków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców: " Przedszkolne muzykowanie " . Celem tych zajęć było : rozwijanie aktywności i kreatywności u dzieci, rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę, uczestniczenie w zabawach rytmicznych, pogłębianie więzi z rodzicami w trakcie wspólnych zajęć. Dzieci rozpoznawały instrumenty po dźwiękach, nazywały je, dzieliły na głoski ich nazwy, różnicowały dźwięki głośne i ciche, wykonywały akompaniament do piosenek na instrumentach perkusyjnych. Rodzice mieli okazję obserwowania swojego dziecka podczas zajęć na tle całej grupy przedszkolnej. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła pani Ewelina.

 
Wizyta Mikołaja
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 06 grudnia 2012 18:09

6 grudnia odwiedził nas niezwykły gość -Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynki. Przedszkolaki od dawna przygotowywały się do tej wizyty, powitały gości piosenkami i wierszami .Mikołaj w tym roku wjechał do przedszkola na rolkach! Po rozdaniu prezentów Mikołaj wraz ze Śnieżynką przeprowadzili zabawy i konkursy. Wszyscy świetnie się bawili, a Mikołaj obiecał,że powróci do nas za rok. Zapraszamy !

 
Pasowanie na przedszkolaka
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 15 listopada 2012 12:12

14 listopada 2012 r. podczas bardzo miłej uroczystości z udziałem rodziców  :"Pasowanie na przedzskolaka",do grona przedszkolaków zostały przyjęte dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Najpierw na " scenie" wystąpiły starszaki przygotowne przez panią Martę. Później swoje umiejętności zaprezentowały najmłodsze dzieci przygotowane przez panią Gosię i panią Ewelinę. Po złożeniu ślubowania zostały pasowane przez Pana Dyrektora Roberta Madeja na prawdziwych przedszkolaków. W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki , a od pani bibliotekarki z Boblioteki Publicznej w Bobrowej, Małgorzaty Sehn, kolorowe książeczki.

 
OGŁOSZENIE !!!
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 29 lutego 2012 16:50

Przedszkole w Bobrowej ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2012/2013 w dniach: od 1 marca do 31 marca. Karty zapisu otrzymać u nauczycieli przedszkola. Rekrutacja obejmuje dzieci od 3-6 lat, a w szczególnych przypadkach dzieci 2,5- letnie.

Informujemy, iż wszystkie zajęcia dodatkowe (język angielski, religia i rytmika) realizowane będą poza 5-godzinną podstawą programową!

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają nauczyciele  w godzinach pracy pracy przedszkola od 7.00-do 15.30. ZAPRASZAMY !!!

 
Wizyta Mikołaja
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 07 grudnia 2011 13:41

6 grudnia gościliśmy w przedszkolu niezwykłego gościa. Odwiedził nas św. Mikołaj, który wiele dobrego słyszał o przedszkolakach z Przedszkola w Bobrowej i w związku z tym przyniósł dla dzieci wiele prezentów. Dzieci w rewanżu za upominki, zaśpiewały Mikołajowi piękne piosenki i wręczyły mu samodzielnie wykonane laurki.Mikołaj obiecał, że za rok również nas odwiedzi :) Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia!

 
Pasowanie na przedszkolaka
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 09 listopada 2011 18:46

8 listopada w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem rodziców: " Pasowanie na przedszkolaka", podczas której do grona społecznści przedszkolnej zostały przyjęte dzieci, które debiutują w roli przedszkolaka. Najpierw w ciekawym  programie artystycznym zaprezentowała się grupa starszaków przygotowana przez panią Martę. Następnie na " scenie" pojawiły się najmłodzsze dzieci pod opieką pani Gosi,które recytowały,śpiewały piosenki-a nawet zatańczyły.Po złożeniu ślubowania zostały pasowane przez Pana Dyrektora Roberta Madeja na prawdziwych przedzszkolaków.W nagrodę za wspaniałą postawę otrzymały śliczne misie i mnóstwo słodkości. Zabacz galerię zdjęć!

 
Nowy rok szkolny 2011/2012
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 01 września 2011 20:18

1 września Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej i Publicznego Przedszkola-pan Robert Madej ,na akademii w ZSP uroczyście inaugurował nowy rok szkolny 2011/2012.Życzył owocnego nowego roku szkolnego przedszkolakom, uczniom i nauczycielom.Po przejściu do odremontowanego na wakacjach budynku przedszkola ,wójt Gminy Żyraków- pan Marek Rączka powitał dzieci, rodziców i nauczycieli , opisał dokonane w budynku przedszkola inwestycje i życzył wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Następnie wychowawczynie grup : pani Marta Biduś i pani Małgorzata Morawczyńska powitały swoich wychowanków w przydzielonych grupom salach.

 
OGŁOSZENIE
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 01 marca 2011 08:31

Publiczne Przedszkole w Bobrowej ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2011/2012. Rekrutacja trwa od 1 do 31 marca.Kartę zapisu dziecka można pobrać u wychowawców. ZAPRASZAMY !

Kartę zgłoszenia można pobrać również z tego miejsca.

 
Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy 2011
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 11 stycznia 2011 16:33

9 stycznia 2011r. odbył się XIX Finał WOŚP. W tym roku Orkiestra grała na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Nasze przedszkolaki również włączyły się w tę akcję zbierając pieniążki na rzecz chorych dzieci, a także pięknie zaprezentowały się na scenie podczas finału przygotowane przez panie: Martę Biduś i Ewelinę Bizoń.

 
Wizyta Świętego Mikołaja 2010r
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 07 grudnia 2010 16:02

6 grudnia 2010r do naszego przedszkola zawitał zacny gość- Święty Mikołaj. A ponieważ nie od dziś wiadomo,że do przedszkola w Bobrowej uczęszczają same grzeczne dzieci, więc gość nie przybył z pustymi rękami - przyniósł wspaniałe prezenty dla wszystkich milusińskich.Dzieci w rewanżu za podarki zaśpiewały przepiękne kolędy i pastorałki, a następnie zajęły się rozpakowywaniem podarunków. Mikołajowi serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok !

 
Witamy w nowym roku szkolnym 2010/2011
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 14 września 2010 19:03

Uwaga Rodzice! Istnieje możliwość udziału dzieci w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez lektorów szkoły Językowej "Artist" z Dębicy. Zajęcia te są płatne ( 28 zł za 8 zajęć w miesiącu po 30 min).Chętne dzieci prosimy zapisywać na listę u wychowawcy grupy-do końca września.

 

 
PASOWANIE 2013
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 21 listopada 2013 16:44

20 listopada 2013 r. odbyła się doniosła uroczystość : " Pasowanie na przedszkolaka". Najpierw w programie artystycznym wystąpiły i zatańczyły najmłodsze dzieci przygotowane przez panią Małgosię. Następnie Gr. II wystąpiła w pięknym przedstawieniu pt. " Dary Pani Jesieni" . W roli tytułowej zaprezentowała się Ania Janora, a dzieci przygotowała pani Ewelina. Na końcu zaprezentowały się najstarsze przedszkolaki przygotowane przez panią Martę w ciekawych inscenizacjach : " Dom pod grzybem", " O Jasiu i dzięciole" oraz w przedstawieniu pt.  " Jesień w lesie" ( w roli Pani Jesieni - Wiktoria Sadłos, w roli Jasia - Jaś Stefański ).Wszystkie grupy zebrały gorące owacje za swoje występy. Następnie Pan Dyrektor Robert Madej kolorową kredką uroczyście pasował dzieci, które w tym roku debiutują w roli przedszkolaka. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty przygotowane przez Radę Rodziców.

 
PODZIĘKOWANIA
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 15 października 2013 18:03

W związku z utworzeniem III oddziału w naszym przedszkolu wyremontowano, z inicjatywy Pani Eweliny Bizoń, pomieszczenie dla tej grupy, które do tej pory pełniło rolę jadalni. W remont sali bardzo zaangażowali się rodzice przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy : Państwu Magdalenie i Mirosławowi Kurczyk, Panu Stanisławowi Sobuś za wykonanie mebli, Panu Marcinowi Ostrowskiemu za malowanie i szpachlowanie, Państwu Anecie i Pawłowi Sojkom za uszycie firanek do sali, pomoc w remoncie, wieszak dla dzieci do szatni. Dziękujemy również za wypranie wykładzin w całym przedszkolu Państwu Wójcikom. Farbę przeznaczoną na remont sali ufundował Pan Łukasz Golemo i sponsor pozyskany przez p.Martę Sierosławską- Zakład Kamieniarski Dariusz Łączak ( 150 zł). SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

 
SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW 2012/ 2013
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 28 czerwca 2013 07:47

W roku szkolnym 2012/ 2013 przedszkolaki brały udział w różnych  konkursach uzyskując następujące nagrody i wyróżnienia:

VI Gminny Konkurs Czytelniczy "Wakacje z książką" -  I miejsce: Natalia Łączak

V Gminny Konkurs Plastyczny "Moja zakładka do książki" (starszaki) - II miejsce: Michał Łączak, II miejsce:Ola Zawojowska, III miejsce : Madzia Lik; wyróżnienia: Zuzia Czerniak, Wiktoria Stalec, Kasia Janora ( opiekunowie : Marta Biduś i Ewelina Bizoń )

V Gminny Konkurs Plastyczny " Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna " - II miejsce : Katarzyna Janora (opiekun : Marta Biduś)

XI Gminny Konkurs Plastyczny : "Jesień - bogactwo kolorów" - III miejsce : Michał Partacz (opiekun: Marta Biduś)

IV Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną : III miejsce - Przemek Szalwa ( opiekun : Ewelina Bizoń)

Konkurs Plastyczny zorganizowany w ramach "VI Dębickich Pół Nadziei" - I miejsce : Kasia Janora

(opiekun : Ewelina Bizoń); III Miejsce : Michał Łączak (opiekun: Małgorzata Morawczyńska)

VIII Gminny Konkurs Plastyczny : " Świat bajek i baśni w oczach dziecka" - Wyróżnienia : Zuzia Czerniak, Natalia Łączak, Michał Łączak ( opiekun : Marta Biduś)

- Wyróżnienie dla grupy 3-, 4- latków Publicznego Przedszkola w Bobrowej ( opiekun : Małgorzata Morawczyńska).

 
Ogłoszenie o rekrutacji do PP w Bobrowej
Wpisany przez Pani Marta   
wtorek, 26 lutego 2013 10:47

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej informuje o rozpoczęciu procedury rekrutacji dzieci do Publicznego Przedszkola w Bobrowej na r. szk. 2013/14.

 
Dzień Babci i Dziadka. Karnawał
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 07 lutego 2013 19:06

6 lutego gościliśmy Babcie i Dziadków na uroczystości przygotowanej specjalnie dla nich. Szanownych gości powitał Dyrektor Zespołu Szkół -pan Robert Madej. Zarówno maluszki, jak i starszaki zaprezentowały się w pięknych programach artystycznych. Maluchy przygotowały do występu panie: Gosia i Ewelina, starszaki- pani Marta.Po występach każde dziecko złożyło swojej babci i dziadkowi życzenia wraz z upominkiem.

7 lutego odbył się w naszym przedszkolu Bal Przebierańców. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się przy muzyce, prezentowały swoje stroje, opowiadały kim są na balu. A ponieważ w tym dniu przypadał Tłusty Czwartek , podczas przerwy w zabawie dzieci degustowały przepyszne pączki zakupione przez panią Olę.

 

 

 
Dień Marchewki
Wpisany przez Pani Marta   
sobota, 17 listopada 2012 17:13

16 listopada w gupie starszej odbył się Dzień Marchewki, którego głównym celem było kształtowanie nawyków prozdrowotnych poprzez zabawę oraz sytuacje aktywizujace myślenie. W trakcie zajęć dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały warzywa ,zrobiły również surówkę z marchewki i jabłek, którą później degustowały.Na zakończenie wykonały pracę plastyczną : " Marcheweczka -z bibuły panieneczka". Zajęcia przygotowała i przeprowadziła pani Ewelina.

 
Wycieczka do Muzeum Regionalnego
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 05 października 2012 10:35

4 października 2012r. grupa starszaków ( dzieci 5-,6-letnie) odwiedziła Muzeum Regionalne w Dębicy. Dzieci ,wraz z wychowawczyniami: panią Basią i panią Martą, zwiedziły wystawy w Muzeum Regionalnym oraz obejrzały film : " Dawnych zabawek czar". Zapoznały się również z ekspozycją czołgów i zabytkowych wozów strażackich na dziedzińcu muzeum.Następnie wesoło bawiły się na placu zabaw w Ogródku Jordanowskim. Wycieczka zakończyła się pod pomnikiem Jana Pawła II, gdzie dzieci zapaliły znicze w związku ze zbliżajacym się Dniem Papieskim.Na zakończenie zaśpiewały piosenkę : " Taki mały,taki duży może świętym być ".

 
Sukcesy naszych przedszkolaków
Wpisany przez Pani Marta   
czwartek, 16 lutego 2012 19:28

W I semestrze uzdolnione plastycznie przedszkolaki brały udział w konkursach organizowanych przez CKiP oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Żyrakowie i uzyskały następujące nagrody oraz wyróżnienia:

X Gminny Konkurs Plastyczny : " Jesień-bogactwo kolorów"; I m - Julita Skarbek , II m-Natalia Łączak, III m- Zuzia Czerniak,wyróżnienie-Natalia Lipa (dziewczynki z grupy starszaków), III m-Ola Jarosz ( grupa maluchów);

IV Gminny Konkurs Plastyczny : " Moja zakładka do książki" ; Starszaki : I m- Natalia Łączak, II m- Kamila Jaszcz, II m- Kasia Gawlik, wyróżnienia : Julka Kurczyk, Weronika Zawojowska, Zuzia Czerniak,  Kasia Janora, Oliwia Sołek . Maluchy: I m- Piotr Ruda, I m - Szymon Prokop, II m- Ola Zawojowska;

IV Gminny Konkurs Plastyczny : KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA : I m -Zuzia Czerniak, I m- Julita Skarbek, III m- Oliwia Sołek (dziewczynki z grupy starszaków).

Dzieci do konkursów przygotowały panie:w grupie starszków- Marta Biduś ; w grupie maluchów- Małgosia Morawczyńska.

 
Dzień Babci i Dziadka
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 27 stycznia 2012 08:51

26 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu szanownych seniorów,których serdecznie powitał Dyrektor Zespołu Szkół -Robert Madej.Babcie i Dziadkowie stawili się w przedszkolu na zaproszenie swoich wnucząt,które zaprezentowały dla drogich gości wspaniałe przedstawienia : maluszki wystąpiły w "Jasełkach" przygotowanych przez panie: Małgosię i Anię, a starszaki w " Bajkowych jasełkach" przygotowanych przez panią Martę. Nie zabrakło rownież pięknych okolicznościowych wierszy i piosenek śpiewanych prosto z serca przez wnuczki i wnuczków.Po zakończeniu części artystycznej wnuczęta złożyły swoim gościom życzenia i prezenty.Spotkanie zakończyło się wspólną degustacją ciasteczek przy herbatce. Zobacz galerię zdjęć.

 
ZEBRANIE DLA RODZICÓW
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 14 września 2011 20:49

22 września o godz. 16-stej w ZSP w Bobrowej odbędzie się zebranie ogólne dla rodziców ( również dla rodziców przedszkolaków).Następnie o godz. 16.30 po przejściu do budynku przedszkola odbędą się zebrania organizacyjne z wychowawcami poszczególnych grup. Zapraszamy !

 

 
Lista dzieci przyjętych na rok szkolny: 2011/2012
Wpisany przez Pani Marta   
środa, 13 kwietnia 2011 12:15

Durał Wiktor, Łączak Kinga, Maroń Weronika, Kurczyk Julia, Skarbek Julita, Jaszcz Kamila, Lipa Gabriela, Lipa Natalia, Zawojowska Weronika, Niemiec Kacper, Sojka Piotr, Skowron Kacper, Gawlik Katarzyna, Szlachta Kacper, Stefański Marcin, Sołek Oliwia, Krakowski Paweł, Sokołowski Maciej, Gębara Jakub, Czerniak Zuzanna, Lik Magdalena, Sroka Bartłomiej, Janora Katarzyna, Łaczak Natalia, Stalec Wiktoria, Szalwa Przemysław, Zaręba Gabriela, Jarosz Aleksandra, Ruda Piotr, Zawojowska Aleksandra, Prokop Szymon, Łączak Michał, Partacz Michał, Maroń Kamila, Golemo Julia, Bogdan Bartosz, Bielut Katarzyna, Furmanek Kacper, Skrzypek Hanna, Niemiec Kornelia, Stefański Jan, Dziurgot Kinga, Zawojowski Wojciech, Sojka Bartosz, Lik Natalia, Janora Anna, Jaszcz Jakub, Chmura Szymon.

Lista rezerwowa : Golemo Wojciech, Orkisz Amelia

 
Wieczór Kolęd
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 14 stycznia 2011 16:39

13 stycznia 2011r, odbył się w Publicznej Bibliotece w Bobrowej Wieczór Kolęd.Organizatorami tego wydarzenia było nasze przedszkole oraz pracownicy biblioteki.na spotkanie to przybyli zaproszeni goście, a wśród nich znaleźli się m.in. ks.Bogusław Sobusiak, p.Elżbieta Rączka-małżonka Wójta Gminy Żyraków, p.Zuzanna Janora-Radna Gminy Żyraków, rodzice przedszkolaków oraz bibliotekarki z Bibliotek Publicznych Gminy Żyraków na czele z Dyrektor p. Grażyną Pastuła.Najpierw przedszkolaki wystąpiły w programie świątecznym przygotowanym przez panie: Ewelinę Bizoń i Martę Biduś.Następnie śpiewano kolędy pod kierownictwem ks. Bogusława i p.Gosi Sehn, niektóre zostały wyśpiewane na dwa głosy!Dzieci wraz z rodzicami brawurowo śpiewały wylosowaną wcześniej kolędę.Za pięknie wykonane kolędy i pastorałki wręczane były aniołki wykonane przez GBP w Żyrakowie.Przepyszne ciasto,które znalazło się na stolach zostało przygotowane przez rodziców najmłodszych uczestników kolędowania.Wspaniałe interpretacje kolęd przedstawiły panie pracujące w przedszkolu: P.Jolanta Cetera, p.Krystyna Wajda, p.Ola Szczudło oraz p. dyrektor-Małgorzata Morawczyńska.

 
Konkurs szopek i ozdób świątecznych
Wpisany przez Pani Marta   
sobota, 18 grudnia 2010 16:12

17 grudnia 2010r.w sali Urzędu Gminy w Woli Żyrakowskiej podsumowano XV Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych oraz rozstrzygnięto I Gminny Konkurs na ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne, który został połączony z kiermaszem.W obu konkursach i w kiermaszu wzięły też udział nasze przedszkolaki.Specjalnym gościem tego spotkania była pani Maria Cetera,etnograf, kierownik Muzeum Etnograficznego w Tarnowie, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała o dawnych i obecnych zwyczajach związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia ilustrując swoją opowieść pokazem strojów i masek kolędniczych.W kategorii prace zbiorowe szopka wykonana przez starszaków: Jakuba Furmanka, Mateusza Janorę, Gabrielę Lipa, Natalię Lipa, Oliwię Osak, Natalię Kulig, Kacpra Skowrona, Mikołaja Wójcika, Weronikę Maroń, Kacpra Niemca, Piotra Sojkę, Karolinę Ostrowską, Julkę Kurczyk, Filipa Golemo i Przemka Szczudło - uzyskała wyróżnienie( opiekunowie: p.Małgorzata Morawczyńska i p.Marta Biduś).W konkursie na ozdoby świąteczne I miejsce uzyskała Gabriela Jakubiec( opiekun M.Morawczyńska), I miejsce Katarzyna Gawlik ( opiekun Ewelina Bizoń), I miejsce Ola Sobuś ( opiekun M.Biduś), II miejsce Szymon Prokop i Wiktoria Stalec ( opiekun E.Bizoń).Laureatom gratulujemy !

 
Pasowanie na Przedszkolaka
Wpisany przez Pani Marta   
piątek, 22 października 2010 14:02

21 października 2010 r. w naszym przedszkolu odbyła się bardzo miła uroczystość : " Pasowanie na Przedszkolaka" .W imprezie tej, oprócz głównych bohaterów tego dnia,czyli przedszkolaków udział wzięli zaproszeni goście : Wójt Gminy Żyraków - Krzysztof Moskal, z-ca Wójta- Bożena Osocha, z-ca Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie-Małgorzata Sehn i dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Bobrowej- Robert Madej , a także rodzice przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie : Martę Biduś i Ewelinę Bizoń. Po obejrzeniu wspaniałego występu pani Dyrektor Małgorzata Morawczyńska przystąpiła do rytuału pasowania nowych przedszkolaków. Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe książeczki ( to dla ducha !) oraz mnóstwo słodkości od zaproszonych gości.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 7